Seminář Úrazy a první pomoc u dětí

Seminář Úrazy a první pomoc u dětí se koná dne 6. listopadu 2017 (pondělí) od 9:30 do 11:30 hodin v TYRKYS, Na Moráni 5, Praha 2, cena semináře 400 Kč
400,00 Kč s DPH

Seminář Úrazy a první pomoc u dětí

Víte, jak poskytnout první pomoc?

Víte, co dělat, když dítě vypije nějaký prostředek v domácnosti nebo sní jedovatou rostlinu nebo její plod?

Na všechny tyto a mnoho dalších otázek uslyšíte odpověď právě v tomto kurzu. V České republice totiž každoročně zemře 300 dětí na úraz, což je nejčastější příčina úmrtí v dětském věku. Ambulance ošetří každý rok 450 000 dětských úrazů, 30 000 dětí je přijato s vážným úrazem do nemocnice a 3 000 z nich zůstanou trvalé následky.

Seminář je určen nejen pro pedagogy mateřských a základních škol 1. stupně, rodiče, prarodiče, sourozence a chůvy, ale jednoduše pro všechny lidi, kteří přichází do kontaktu s dětmi. Proškolení je zaměřeno především na specifika poskytování první pomoci u dětí do cca 7 let. 

V semináři Vás naučíme:

  • základní neodkladnou resuscitaci dětí,
  • postupy první pomoci,
  • ošetření v akutních stavech dušení, tonutí, krvácení a řezné rány, úrazy hlavy, poranění končetin, otravy, alergické reakce, popáleniny, omrzliny.

Seminář vede zkušený školitel záchranné služby, který vše vysvětluje zábavnou a poutavou formou, klade důraz na praktické ukázky a díky tomu si snadno osvojíte základy první pomoci tak, že budete schopni v daném okamžiku pohotově zareagovat.

V závěru semináře obdržíte Osvědčení o absolvování doškolovacího semináře.

Cena semináře: 400 Kč, obsahuje základní studijní materiál, papíry na psaní a desky. 

Termín semináře: 6. listopadu 2017 (pondělí) od 9:30 do 11:30 hodin.