Kurz Průvodce pro region Praha, 14/2017

Kurz Průvodce Prahou se koná 9. listopadu do 17. prosince 2017 každé úterý a čtvrtek od 17:30 do 20:30 dle níže uvedeného rozpisu hodin. Výuka se koná v učebnách TYRKYS, Na Moráni 5, Praha 2 a zahrnuje i vycházky po pražských objektech. Cena kurzu 8 900 Kč. Kurz směřuje ke zkoušce profesní kvalifikace Průvodce Prahou PK 65-028-N.
8 900,00 Kč s DPH

Kurz Průvodce pro region Praha

 

O kurzu:

Kurz Průvodce pro region Praha je odborným kurzem rozšiřujícím znalosti průvodce o možnost provádět na území hl. města Prahy (okružní jízdy Prahou a prohlídky Prahy). Přednášky navazují na středoškolské znalosti. Kurz obsahuje teoretickou výuku - přednášky v našich učebnách a na tyto přednášky navazují vycházky po hlavních turistických trasách a do vybraných památkových objektů. Kurz směřuje ke zkoušce PK 65-028 N, Průvodce pro region Praha.

Po úspěšném složení zkoušky dostáváte osvědčení k průvodcovské činnosti Průvodce pro region Praha.  Osvědčením průvodce pro region Praha prokazujete cestovním kancelářím i turistům Vaši vysokou kvalifikaci Průvodce.

 

Komu je kurz určen:

Kurzy pořádané školou TYRKYS poskytují široké znalosti a bohatou faktografii o pražské problematice. Kurzy jsou vhodné i jako příprava ke studiu na VŠ - humanitní obory a pro všechny lidi, kteří mají zájem provázet turisty po Praze, chtějí se o Praze dozvědět mnoho zajímavých informací, setkat se se zajímavými lidmi, zažít nové zážitky nebo aktivně využívat své jazykové znalosti.

 

V kurzu Vás naučíme:

* práci profesionálního průvodce se zaměřením na Prahu,

* připravit si poutavý výklad o navštívených místech,

* jak realizovat vlastní okružní jízdu či prohlídku Prahou,

* jak si najít práci jako průvodce.

 

Vyučuje se:

* historie a dějiny umění

* kulturně historický místopis Prahy

* psychologie a metodika práce průvodce.

Cena kurzu: 8 900 Kč obsahuje vlastní kurzovné, studijní materiály a vstupné do památkových objektů při prohlídkách Prahy. Cena obsahuje 21% DPH.

 

Po ukončení kurzu je možné přistoupit ke zkoušce PK 65-028-N:

Průvodce pro region Praha, PK 65-028-N. Po absolvování této zkoušky prokazujete Vaši vysokou odbornost průvodce pro výkon průvodcovské činnosti na území hlavního města Prahy. Po úspěšném složení zkoušky obdržíte osvědčení k průvodcovské činnosti Průvodce pro region Praha. 

 

 

ROZPIS VÝUKY:
Teoretická výuka se koná vždy v úterý a ve čtvrtek od 17:30 do 20:30 hodin. 

listopad:  9., 14.,16.,21.,23.,28, 30.
prosinec: 5.,7

Praktická výuka se koná vždy v sobotu a v neděli od 9:00 do 13:00 hodin.
listopad:  11.,12.,
prosinec  9., 10., 16.,17.,